Pamukkale Turizm Otobüs Beni Bırakıp İlerledi!

Alperen K. |

10 Haziran 16.00 tarihli araçtan 31 numaradan Bursa'dan İzmir'e bilet aldım araç Manisa'da beni bırakıp yoluna devam etti. Aracı otogardan çıkarken gördüm yazıhaneye gittim yazıhane aracı durdurmadı ve çalışanla muavin yüksek sesle tartıştı. Muavin benim hakkımda ileri geri konuştu. Daha sonra çağrı numarasını arayıp valizimin İzmir de bırakılmasını istedim ve valizi tarif ettim ama geldiğimde bırakılmadığını öğrendim. Sözde muavin valizi bulamamış zaten bagaj fişi kesmemişti daha sonradan şikayet edince denizlide yapıştırdı herhalde bana bagaj fişi vermedi. Muavinden ve şoförden şikayetçiyim aracı durdurmadıkları beni almadan otogardan gitmeleri ve valizimi bırakmadıkları için.

Etiketler :

Durak Yerleri ve Bekleme Süresi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  09:46

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı