13 Mayıs 2014

Pamukkale Turizm Online Bilet Sistemi Eşleri Bile Yanyana Oturtmuyor!

Pamukkale Turizm'den online bilet almak isterken eşim ile yanyana koltuk seçimi yapamadım. Cinsiyet seçiminde kadın seçeneğinin yanına erkek seçmeme izin vermiyor web sitesi. Birinin kardeşi, eşi, arkadaşı, kuzeni, sevgilisi vs. ile yolculuk etmesi sakıncalı mıdır? Kiminle seyahat edeceğime niçin Pamukkale Turizm karar veriyor anlayamadım.

Hatta yanlış işaretliyorum zannedip bir kaç sefer denedim. Sonra da Kamil Koç'tan problemsiz şekilde online biletimi aldım. Cinsiyet ayrımcılığı bir insan hakkı ihlalidir. Bu şekilde insanların özel hayatlarını kalıba sokmak da aynı şekilde bu hak ihlaline çanak tutmaktır.

Kınıyor ve şikayetimin iletilmesini istiyorum.(Bilet olmadan sitelerine şikayet edilemiyor.)

Sinem 734 Okunma

Cevaplar

  • Sinem 20 Mayıs 2014

    Hayır tercih etmem. Web sitesindeki problemden kaynaklandığını bana ifade etmişlerdi ama buraya böyle bir sorun yok bizde diye yazmışlar. Ama siteye girip bakın,aynı sorun hala devam ediyor. Üstelik hiç bir başka firmada bu problem yokken!Bunu düzeltmenin bu kadar zor olduğunu zannetmiyorum. Kimseye de önermiyorum.

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi19 Mayıs 2014

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Birlikte satın alınan biletlerde yolcuların cinsiyetleri ile ilgili belirtilen şekilde bir uygulama söz konusu değildir. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön