Pamukkale Turizm Online Aldığım Bileti Vermedi İnkar Ettiler!

Mehmet Ç. |

Pamukkale Turizm'in 27.04.2014 saat 21:00'da 727601 sefer sayılı Aydın varışlı otobüsünde 53 numaralı koltuğun sahibiydim. İnternetten aldığım biletimi 27'si Avcılar şubeden almaya gittim ve Mehmet Ç. adına bir bilet olmadığını söylediler. Cep telefonuma gelen mesajı gösterdim ve aynı anda mailime de mesaj gelmişti fakat genede çare bulamadılar.

Beni çağrı merkezine yönlendirdiler oradaki bayan bankamın onay vermediğini bu yüzden işlemin gerçekleşmediğini savundular. Peki deyip bankamı aradım bankam bu işlemin gerçekleştiğini paranın çekildiğini buna dair bana mail atabileceklerini referans koduna kadar hepsini mail adresimize gönderdiklerini söylediler doğruydu. Kısacası para verdiğim halde yolda kaldım!

Etiketler :

Bilet Satış Personel Davranışı Çağrı Merkezi Bilgilendirme Online Bilet İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mayıs
  13:52

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı