Pamukkale Turizm Online Aldığım Bilet Ortada Yok!

Mehmet Celaleddin N. |

Pamukkale Turizm'den 27.06.2014 tarihinde telefon ile bilet aldım dikkat edin ayırttım demiyorum aldım diyordum bileti. 25.06.2014 tarihinde almıştım güvenilir bit şirket diye fakat 27.06.2014 tarihinde bileti almaya Pamukkale Turizm Üsküdar şubesine gittiğimde bilet bulunamadığını söyledi.

Müşteri hizmetlerini aradığım da biletin sistem tarafından iptal olduğu iletildi fakat bunların saçma sapan olan sistemi bana telesekreter tarafından onaylandığı söylendi ve benim hesabından para çekildi ve hala param ortada yok!

Ben bunların sistemini anlamadım, böyle bir saçmalık olamaz insanları işinden gücünden ediyorsunuz madem biletimiz iptal edildi insan bir uyarı mesajı gönderir bir arar söyler bu kadar sorumsuz bir şirket görmedim mağdurum!

Etiketler :

Personel Davranışı Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Bilet İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Celaleddin N.
  09 Temmuz
  23:43

  İsterim yerine kesinlikle getirilememiştir benim aldıgım parasini ödediğim bileti benden izinsiz iptal eden bir sisteminin var o gün nekadar madur durumda kaldığım hakkında hiçbir bilginiz yok.. Onemli olan paranın geri ifadesi değil.. Birkere madur kaldim birdaha kesinlikle bu şirkette seyahat etmeyi düşünmüyorum..

 • 04 Temmuz
  12:16

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı