Pamukkale Turizm Müşteri Memnuniyeti Nedir Bilmiyorlar!

Burcu A. |

29. 03. 2013 tarihli Eskişehir-denizli seferini düzenleyen 'Pamukkale Turizm' den sadece ' 1 ' dakika beklemelerini rica etmek için aradım ve buna rağmen beklemediler. Sadece ' 1 ' dakika ile otobüsü kaçırdım ve 2 biletim yandı. Çalışanlarına sorduğumda ise bana müşterilerini bekletemeyeceğini söylediler. Ama çoğu zamanda Pamukkale turizme ait otobüsler çoğu zaman otogarlara geç geliyor ve '10' dakika mola olduğunu belirtmelerine rağmen 7-8 dakika sonra hareket ediyorlar.

Kaldı ki bizlere müşteri memnuniyetinden bahsediyorlar. Bunun nasıl bir çelişki olduğunu gerçekten merak ediyorum. Ve bunun 'Pamukkale Turizm' adına gerçekten utanç verici bir olay olduğunu düşünüyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Nisan
  14:13

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı