Pamukkale Turizm Müşteri Çıkarsa Diye Bilet Satmıyor!

Kıvanç A. |

Şu an 08.12.2013 Saat 21:55 22:30 Pamukkale Turizm Balıkesir-İzmir seferine bilet almak istiyordum. Otobüste 4 tane çift koltuk boş. 2 tane de koridor kenarı boş var bay yanı. Otobüs İstanbul'dan çıkmış İzmir'e gidiyor. Bu çift koltuklardan birini almak istediğim de sistem izin vermiyor önce koridoru doldur diyor. Müşteri hizmetleri aradım onlar da yardımcı olmadı.

Neymiş çift kişilik müşteriler için ayrılmış. O koltuklar boş gidecek ve Pamukkale Turizm satmıyor. Bundan böyle Pamukkale firması ile işim bitmiştir. Daha önce de Ankara - Balıkesir seferinde Bursa'dan Balıkesir'e kadar minibüs ile göndermişlerdi zaten bizi. Müşteri kaybetmek kolay kazanmak zordur unutmasınlar.

Etiketler :

Bilet Satış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Aralık
  16:25

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı