03 Şubat 2014

Pamukkale Turizm Muavin İşini Zoraki Yapıyor!

Belirtmiş olduğum 30.01.2014 Isparta - İzmir 23.59 seferi 29 numaralı koltukta yolculuk yaptım. Şehir çıkışında hemen ikramda bulunulması gerekirken 2 saat sonra Kaptan Dinlenme Tesisinden sonra yolcuların uyarısıyla, ikramda bulunuldu. İkram edilen çayın yarısına kadar doldurulup hiç doldurması kötüydü.

Host, güleryüzlü bir hizmet sergilemeyeyip işini zoraki yaptı! Yastık istememe bulunmadığını dile getirdi. (Son 3 seferdir Pamukkale Turizm otobüslerinde yastık bulunmuyor lütfen bu durum dikkate alınsın!) Otobüste telefonların sessiz konuma alınması gerektiği bilindiği halde, Host hiçbir şekilde uyarıda bulunmayıp bakınmakla yetindi.

Pamukkale Turizm Ailesine yakışmayacak şekilde hizmet sunuluyor. Lütfen şikayetimin dikkate alınmasını rica ederim.

Gülçin 615 Okunma

Cevaplar

  • Gülçin'in Teşekkür Mesajı09 Şubat 2014

    Şikayetim iletildikten sonra ve kuruma atmış olduğum e-postadan sonra hemen irtibata geçilip çözüm için istek ve görüşlerimi aldıkları için memnun kaldım. Teşekkürler.

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

  • Gülçin'in Teşekkür Mesajı05 Şubat 2014

    0850 3333535 nolu telefon şubesinden tarafıma dönülmüş ve şikayetim dikkatime alınmıştır. Teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön