26 Ağustos 2013

Pamukkale Turizm Mola Yerinde Unutulan Yolcu!

Ankara'dan İzmir'e gitmek için otobüse bindim. Afyon'da otobüs mola verdi orada indim. döndüğümde otobüs beni mola yerinde bırakıp gitmişti. Muavin yolcuları hiç mi kontrol etmiyor. sonuçta ben hasta olabilirdim çok yaşlı da olabilirdim. Bunları düşünmek zorundasınız. Biz size canımızı emanet ediyoruz. Beni başka otobüse bindirip yolda tekrar kendi otobüsüme geçirdiler. Bunun sebebini sorduğumda muavin bana uşaktaki yolcuları bekletmemek için erken kalktıklarını söyledi.

Kime şikayet edersem edecekmişim, kimseden korkusu yokmuş. Böyle saygısızlık görmedim. Sonuçta siz bir paket unutmuyorsunuz bir insanı unutup gidiyorsunuz. Şoförden de muavinden de şikayetçiyim. Pamukkale'yi tercih ettiğim için çok pişmanım.

Döndü 926 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön