Pamukkale Turizm Makbuz Verilmeyen Bagaj Ücreti!

Sabriye Ü. |

Yeğenim 18.06.2016 tarihinde İstanbul otogarından Bodrum otogarına saat 20.00 aracı ile seyahat etmiştir. Kendisinden bagaj için 70 TL ilave ücret alınmış ve kendisine makbuz verilmemiştir. Seyahatinin devamı esnasında Pamukkale Turizm çağrı merkezini 2 kez arayarak konuyu kendilerine iletmeme rağmen bugün aradığımda (09.07.2016) şikayetimle ilgili kayıt dahi oluşturulmadığını öğrenmiş bulunmaktayım.

Telefonla ilk aradığımda bagaj hakkının 30 kg olduğunu öğrenebildim. Fakat 30 kg üzerindeki ağırlığın neye göre hesaplandığına dair bir bilgi maalesef alamadım kendilerinden, buradaki konu ödenen ücretten ziyade firma çalışanının kayıtsız bir para alması ve firmanın olaya kayıtsız kalması. O zaman firma çalışanlarının istedikleri kişilerden ilave ücret alabileceği anlamına geliyor, sadece biletimizi almamız yetmiyor demek ki.

Etiketler :

Bagaj Limit ve Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Temmuz
  12:42

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmıştır. Bununla birlikte gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılması iletişim bilgilerinden ulaşılamaması nedeni ile mümkün olamamaktadır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı