23 Aralık 2014

Pamukkale Turizm Mağduriyetimi Giderebilecek Kimse Yok Mu?

Biletimi sehven gidiş dönüş aynı tarihe aldım. Müşteri hizmetlerini aradım ve biletin kampanyalı bilet olduğunu söyleyerek dönüş biletimin tarihini değiştirmediler! Müşteri memnuniyetinden bahsediyorsunuz sözüm ona ama tek yaptığınız telafi edemeyiz demek oluyor. Yanmaz bilet adı altında para kesiyorsunuz benim sorunumu çözemeyip bileti yaktıktan sonra yanmaz biletin hükmü ne oluyor merak ediyorum.

Kaldı ki yapacağınız sadece sistemden girip tarihi düzeltmek siz o bileti her halükarda satacaksınız fakat müşteriyi üzme taraftarısınız. Şimdi bana yine bahane uydurma mesajıma cevap verecek her kimsen sorunumu, mağduriyetimi gider isteğim budur.

Seçil 786 Okunma

Cevaplar

  • Seçil 26 Aralık 2014

    Ben ortada bir çözüm göremiyorum

  • Seçil 26 Aralık 2014

    Her şeyi kılıfına uyduruyoruz diyorsunuz. Ben ortada bir çözüm göremiyorum Saygılı Pamukkale Turizm!

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi23 Aralık 2014

    Değerli yolcularımız, T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın özel izni ile yapılan kampanyalarda, kampanyalı biletler her aracın %10'u ile sınırlıdır. Kampanya koşullarına ise satın alma sürecinizden önce ilgili mecralarımızda ayrıntılı olarak yer verilmiş ve "kampanya kapsamında alınan biletler açığa çevrilemez, iptal ya da iade edilemez, tarih değişikliği yapılamaz" ifadesi belirtilmiştir. Web adresimizde bulunan online işlemler bölümünden yolcularımız tarafından yapılan bu satın alma işlemleri; yine yolcularımız tarafından ödeme bilgileri bölümünde kontrolleri sonrası onaylanarak tamamlanmaktadır. Kampanya koşulları hakkında web adresimizde bulunan kampanya koşulları bölümünden bilgi edinebilirsiniz. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön