08 Ekim 2016

Pamukkale Turizm Mağdur Edildik!

Gerçekten bugün bu insanların ne kadar insanlıktan nasibini almadıklarını gördük, saat 19.00'da İzmir'den Isparta'ya biletimiz vardı ve bize 18.20'de servisin geleceği söylendi. O saatte oradaydık fakat servis 18.40'da geldi haliyle geç kaldık, üç kişi servis şoförü zaten hiç ilgilenmedi. 19.15'de bir hayli trafik olduğu için ancak gelebildik ve otobüs gerçekten de bekletilmemiş idi. Diğer yolcu Aydın'a gidecekti ve onu direk yolladılar 19.30 da. Bize de 00.00 aracına bir kişilik bilet kestiler, bir kişilik de bilet kapattılar daha sonra yetkili kişi geldi ve birimize kestiğini, birimizin bilet parası ödememiz gerektiğini söyledi.

Daha önce böyle bir şey söylenmedi ve bizim de bilet alacak kadar paramız yoktu bize söylenen saatte servis bekliyorduk ama "17.54'de orada olmalıymışız ve bizden almazsa nereden alırmış bilet parasını." Gecenin bir vakti iki kız otogarda kalıyorduk az daha,, teşekkürler Pamukkale Turizm!

Servet 652 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön