Pamukkale Turizm Kredi Kartıyla 1 Bilet Aldım 4 Bilet Parası Çekilmiş!

Güven G. |

Pamukkale Turizmden 01.05.2013 günü internet üzerinden bilet satın almak istedim fakat sistemlerini güncelledikleri için web sitelerini açamadım ve telefon ile bilet satın almak istedim. Bilet satın alabilmek için kredi kartı bilgilerimi verdim. Müşteri temsilcisi bankanın onay vermediğini söyledi ve birkaç kez daha kredi kartı numaramı verdim denedi ve satın alma işleminin gerçekleşemediğini bana bildirdi.

İlerleyen saatlerde yine aynı kredi kartımla tekrar şansımı denedim ve bileti satın aldım. Fakat daha sonra kredi kartı ekstremde gördüm ki; 4 adet bilet satın almışım gibi kredi kartımdan fazladan 120 TL çekilmiş.

Etiketler :

Bilet Satış

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güven G.
  09 Mayıs
  16:39

  iadelerin yapıldığı söylendi ama, an itibarıyla internet bankacılığından yaptığım kontrollerde herhangi bir iadeye rastlamadım.

 • 09 Mayıs
  16:38

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı