Pamukkale Turizm Koltuk Sırası Değişimi!

Hande G. |

29.05.2016 sabah saat 10.00 otobüsüne 2 kişilik yer ayırttım yanımızda bebek olacağı için bilerek orta kapının arkadaşındaki ilk sırayı istedim ama otobüse bindiğimizde koltuğumuz 2 sıra arkadaydı. Otobüse binerken bu durumu bildirdiğimde otobüs değişikliğinden sıra kayması olabileceğini söylediler. Bilet değişimi istediğimde o sıranın satıldığını sadece 1.30 saat sonrasına yer verebileceklerini söylediler ama bebek olduğu için bekleme şansımız yoktu ve şu an saçma bir koltukta yolculuk yapıyoruz. Bebek olmasa problem değildi ama bebek olması sorun yarattı. Ben 10 kere istediğim yeri alırken söyledim bebek olduğunu belirttim otobüs değişikliği olabileceğini bilseydim ona göre bilet alırdım.

Etiketler :

Bilet Satış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Haziran
  16:56

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı