01 Şubat 2016

Pamukkale Turizm Kırık Koltukta 9 Saat Yolculuk Keyfi1

31/01/2016 11.30 Tekirdağ-Ankara otobüsünde koltuğumun sağ kısmının çökmüş olduğunu fark ettim ve muavin beyi durum hakkında bilgilendirdim. Bana benimle ilgileneceği söyledi. İstanbul'a geldiğimizde hala aynı şekilde bekliyordum.

Kendisine tekrar durumdan bahsettiğimde bana boş yerler olduğunu yerimi bir sonraki durakta değiştireceğini söyledi ve hiçbir şekilde ilgilenmedi. Pamukkale gibi büyük ve önceden keyifle kullandığım bir firmanın aracındaki koltukların durumundan habersiz olması ve böyle sorumsuz insanlar çalıştırması yüzünden yolculuğum da belim de mahvoldu.

Eda 171 Okunma

Cevaplar

  • Eda12 Şubat 2016

    Beni bu sabah arayarak bir sonraki seyahatim için indirimli bir bilet teklif ettiler. 9 saat boyunca, kontrol etmedikleri kırık koltukta iki buklum gelmenin ve müşterilerini ciddiye almamalarinin karşılığı buymuş!

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi12 Şubat 2016

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön