09 Eylül 2013

Pamukkale Turizm Kayıp Bavula Karşılık Bilet Parası Teklif Ettiler!

2 hafta önce bavulumu tatil dönüşü kaybettiler Marmaris Bursa seferinde. Bursa terminalinde Pamukkale Turizm otobüsünden bavulum çıkmadı. Bütün özel eşyalarım her şeyim gitti. Kimin yaptıklarını dahi bulamadılar. Bavuldan haber bile yok bu kadar sorumsuzluk terbiyesizlik hiç bir firmada yok. Bir de bavul yok hanımefendi 2 bilet parası diye teklif veriyorlar. Böyle bir şey hangi firmada görülmüş?

Bütün yaptıklarını anlatıyorum bütün firmalara. Daha elimden geleni ardıma koymayıp 100 milyar tazminat davasını açmayı düşünüyorum. Bu umursamamazlıklarını o zaman göreceğim ben. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Bütün her şeyim vardı o bavulda.

Duygu 116 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Yolcumuzun belirtmiş olduğu kayba dair kanaatin yolcunun da çıkarları açısından yargı tarafından sağlanması uygun görülmüştür. Süreç tarafımızdan da takip edilmektedir. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön