Pamukkale Turizm İstediğim Yerde İnememek!

Uğur T. |

İnmek istediğim yer (Bursa-Minteks) . Minteks' de yolcu indirmek yasaklanmış. Bunun yerine birkaç km önce "shell" yakıt istasyonunda yolcu indiriliyormuş. Fakat, ineceğim yer yolcu listesine yazılmasına rağmen, bu bilgi bana verilmedi.

Terminal e yaklaştığımızı tabelalardan anladım ve hosta sordum, ne zaman Minteks'e geleceğiz diye. Yazmış olduğum bilgiler o zaman verildi. Terminaldeki ofislerinde şikayet dilekçesi yazdım ve mağduriyetimi dile getirdim.

Bana belediye otobüslerinin oraya gittiğini söylediler. Zamanım kayboldu ve oraya ulaşmak için de taksi ücreti ödedim. 7 gün olmasına rağmen de Pamakkale' den hiçbir haber gelmedi. Kaliteden memnuniyetten haberleri yok. Kimseye tavsiye etmiyorum.

Etiketler :

Durak Yerleri ve Bekleme Süresi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Şubat
  15:07

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı