04 Şubat 2016

Pamukkale Turizm İstediğim Yerde İnememek!

İnmek istediğim yer (Bursa-Minteks) . Minteks' de yolcu indirmek yasaklanmış. Bunun yerine birkaç km önce "shell" yakıt istasyonunda yolcu indiriliyormuş. Fakat, ineceğim yer yolcu listesine yazılmasına rağmen, bu bilgi bana verilmedi.

Terminal e yaklaştığımızı tabelalardan anladım ve hosta sordum, ne zaman Minteks'e geleceğiz diye. Yazmış olduğum bilgiler o zaman verildi. Terminaldeki ofislerinde şikayet dilekçesi yazdım ve mağduriyetimi dile getirdim.

Bana belediye otobüslerinin oraya gittiğini söylediler. Zamanım kayboldu ve oraya ulaşmak için de taksi ücreti ödedim. 7 gün olmasına rağmen de Pamakkale' den hiçbir haber gelmedi. Kaliteden memnuniyetten haberleri yok. Kimseye tavsiye etmiyorum.

Uğur 351 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi19 Şubat 2016

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön