Pamukkale Turizm İptal Sorunu.

Ahmet K. |

09.05.2016 tarihinde Eskişehir-Bursa otobüs bileti alacağıma yanlışlıkla Bursa-Eskişehir bileti almışım. Otogara gelip fark ettiğimde görevlilerin de beni uyarmasıyla hemen Pamukkale Turizm'in müşteri hizmetlerini aradım, amacım bir sonraki saate sefere biletimi kaydırmaktı ama telefonun diğer ucundaki arkadaş, bunun mümkün olmayacağını, çünkü araç çıktısının alındığını söyledi. Böyle bir şey olamaz, siz de buna ortak olmamalısınız. Almadığım hizmetin bedeli benim cebimden çıktı. Bu bedelin tarafıma iadesini talep ediyorum. Alışveriş karşılıklı bir şeylerin alınıp verilmesiyle hareket gören bir olgudur. Karşılığını alamıyorsa bir insan bu başka bir şeye girer. Bunun tarafımızca çözülmesini ve tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Etiketler :

Bilet İptal Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mayıs
  15:11

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı