Pamukkale Turizm İnternet Şubesi Tek Koltuk İçin 2 Kez Ücret Alıyor!

Zafer D. |

Pamukkale Turizm internet şubesini kullanmayınız. Sistemlerindeki hata nedeni ile aynı kişiye tek bir koltuk yerine 2 ayrı koltuk sattılar ve onca aramamıza rağmen para iadesi yapmıyorlar. Sistemin aynı TC kimlik numarasına aynı otobüste 2 adet bilet satmaması gerekir. En azından uyarıda bulunması, "bu isme daha önce bilet alınmış devam edecek misiniz?" demesi gerekir.

Öncelikle 21 nolu koltuğu almaya çalıştık ve sistem buna izin vermedi, biz de farklı bir bilgisayardan bu kez 24 nolu koltuğu başarı ile satın aldık. Zaten 21 nolu koltuk için sms ya da mail onayı gelmezken 24 nolu koltuk için bu onay geldi. Buna rağmen Pamukkale 48 TL uğruna ismini ayaklar altına alıyor. Mahkemeye gideceğiz.

Etiketler :

Online Bilet İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Nisan
  11:35

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı

 • Zafer D.
  20 Nisan
  11:31

  Hicbir gelisme yok, cok yazik, demek ki pamukkale turizm markasi 48 tl imis sadece...