Pamukkale Turizm İnanç ve İbadet Özgürlüğü!

Reyhan Ö. |

Belirtmek istediğim görevlileriniz'den yasal hakkım olan inanç ve ibadet özgürlüğüme kısıtlayıcı bir tutum gördüğümdür. Saat 16'da Denizli İzmir güzergahında yolculuk yapıyorum. Nazilli'ye geldiğimizde akşam namazı mı kılmak istediğimi abdestimin olduğunu ve sadece 3 dakika istediğimi görevliye belirttim. Saat 17 civarında vakit girmişti ve Nazilli haricinde namazı mı vaktinde kılmam mümkün değildi bana otobüste kıl ne fark eder gidersen beklemem yoluma devam ederim şeklinde bir yaklaşımda bulunulmuştur. Muavinlerinizin koridor kenarında oturanlara sürekli çarparak geçtiğini bu durumun sadece bu yolculukta olmadığını belirtmek istiyorum. Şoförün hareket halinde iken 2 kez telefon konuştu. 48*******.

Etiketler :

Durak Yerleri ve Bekleme Süresi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Aralık
  12:20

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı