Pamukkale Turizm İkinci Kez Biletimi Yaktılar!

Çayan Y. |

Yaklaşık 6 senedir Pamukkale müşterisiyim. Özellikle son 4 yıl içerisinde yoğunlukla Pamukkale ile seyahat etmekteyiz. Fakat bu sene yaşadığım iki olay canımı çok sıktı. Bu sene Doktora programı dolayısıyla haftada bir kez Antalya-İzmir arası gidiş dönüş (gece yarısı gidiş, öğleden sonra dönüş) şeklinde seyahat etmekteyim.

İlk dönem bir hafta sonrasına yerine döndüğüm gün kesildiği için iki biletim yandı, birini iade ettiler. Buna rağmen, ikinci dönem de gece yarısı diye ısrar etmeme rağmen öğlen'e kesilmesi dolayısıyla bir biletim yandı. Personellerini sorgulamak yerine kabahati yolcuya veriyorlar. Ben bunu burada bırakmayı düşünmüyorum. Bu kadar şok olacağımı düşünmüyordum, yakıştıramadım.

Etiketler :

Bilet İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Nisan
  12:32

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı

 • Çayan Y.
  06 Nisan
  12:28

  Sorunumu nazik bir şekilde çözmüşlerdir. Teşekkür ederim