Pamukkale Turizm İki Defadır Araç Arızalanıyor!

Hasan Ü. |

2 haziran gecesi almış olduğum 2+1 otobüsü arızalandığı için 4'lü koltuklu otobüs hizmete sunulmuş, yine 2+1 düzenine göre oturulmuştu. Bu kabul edilebilir bir şey, tamam, olabilir, yalnız 13 haziran günü 18:30 Ankara-Antalya otobüsünün de arızalandığı ve bu kez yerine başka bir otobüsün servise konmadığı tarafıma bildirilmiş. bunun yerine ücret iadesi yapılmıştır. Başka bir firma ile 1 saat 30 dakika sonra 20:00 otobüsü ile ulaşımımı sağladım. Bu firma da fazladan mola verdiği için gecenin 4'ünde evime ulaşmaya çalıştım ve planlarım aksadı.

Koskoca Pamukkale Turizm'in yerine otobüs koyamaması dayanılmaz, bunu hareket saatine yarım saat kala bildirmeleri bunu daha da dayanılmaz kılıyor.

Etiketler :

Araç Konfor Seyahat Güvenliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  16:27

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmıştır. Bununla birlikte gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılması iletişim bilgilerinden ulaşılamaması nedeni ile mümkün olamamaktadır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı