Pamukkale Turizm İade Edilmeyen Bilet Ücreti!

Zafer D. |

15 Temmuz günü Pamukkale Turizm çağrı merkezinden 20 Temmuz Pazartesi Afyon'dan Aydın'a 2 adet bilet aldım. 16 Temmuz akşamı bu biletlerin çıktısını Afyon otogarındaki Pamukkale yazıhanesinden aldım. 19 Temmuz Pazar akşamı Pamukkale çağrı merkezini arayarak bu biletleri 21 Temmuz olarak değiştirilmesini istedim. Çağrı merkezi biletleri kestirdiğiniz için yazıhanede bu işlemi yapabilirsiniz dedi. Afyon otogarında ki yazıhaneye gittiğimde ise biz değil çağrı merkezi bu işlemi yapabilir isteseniz biletinizi iptal edebiliriz parası da kredi kartınıza yatar denildi. Biletleri iptal ettirdim 21 temmuz için nakit parayla 2 adet bilet aldım ama iptal ettirdiğim biletlerin parası yatmadı.

Etiketler :

Değişim / İptal Ücret İade Bilet İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer D.
  29 Eylül
  12:28

  Benim sorunum çözülmedi. Hatanızdan dolayı mağdur olmak ve paramı kaybetmek zorunda değilim

 • 24 Eylül
  16:44

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı