Pamukkale Turizm İade Edilemeyen Ücret!

Ahmet G. |

11.05.14 tarihinde satın almış olduğum İzmir Ankara biletini Pamukkale Turizm müşteri hizmetlerini arayıp bileti ilerideki bir tarih için açığa aldırmak istediğimi belirttim. Daha öncede benzer işlemi çağrı merkezini arayıp gerçekleştirmeme rağmen ısrarla işlemi online olarak internet sitesinden yapılabileceğimi iptal iade ücretinin ise 30 gün içerisinde verileceği lakayt bir üslupla söylendi.

Satın alınırken aynı gün içerisinde kredi kartı üzerinden aynı gün içerisinde çekim yapılabilirken iade için 30 günlük gibi uzun bir sürecin işlemesi tüketiciyi tamamen mağduriyete yöneliktir ücretin ivedi olarak tarafıma iade bedelini talep ediyorum...

Etiketler :

Değişim / İptal Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet G.
  17 Mayıs
  13:03

  hiçbir şekilde konu hakkında yaşadığım mağduriyeti gidermek adına firma tarafından bir yaklaşım sergilenmemiştir

 • 17 Mayıs
  10:53

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı

 • Ahmet G.
  15 Mayıs
  13:00

  14.05.14 tarihinde pamukkale firması tarafından arandım diğer firmalar en geç 5 iş günü içerisinde ücret iadesi sağlarken sürecin kendilerinde 30 gün olarak işlediği muhasebe ve firma politikası olarak sağlandığı iletildi bu durum tüketici olarak hiçbir memnuniyet ve çözüm sağlamamakla beraber firma tekrardan hiçbirzaman tercih sebebim olmayacaktır