Pamukkale Turizm Hizmet Sıfır!

Ozge Y. |

06/09/2015 tarihli 17.00 Denizli İstanbul seferinde yolculuk yaparken muavine klimanın bozuk olduğunu ve üşüdüğümü belirttim fakat kimse ilgilenmedi. Klimayı kapatmaya çalıştım düğme bozuk olduğu için ikinci kez şikayetimi dile getirdim fakat şoförden aldığım cevap "fazla uğraşmayın olduğu kadar yapabilecek bir şey yok şeklindeydi. " boş koltuklar olmasına rağmen kimse koltuk değiştirmemi önermedi. 12 saat boyunca üşüyerek yolculuk yapmak zorunda kaldım. Molalarda yazıhanelerden polar tarzı bir şeyler temin edebilmeleri için öneride bulundum ancak hiçbir şey yapılmadı. Yarım saat yolculuk yapıp yarım saat mola yapmak ve yolculuk saatini uzatmak ise ayrı bir şikayet konusu.

Etiketler :

Mola Süresi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Eylül
  16:44

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı

 • Ozge Y.
  09 Eylül
  13:31

  6/09/2015 tarihli 17.00 Denizli İstanbul seferinde yolculuk yaparken muavine klimanın bozuk olduğunu ve üşüdüğümü belirttim fakat kimse ilgilenmedi. Klimayı kapatmaya çalıştım düğme bozuk olduğu için ikinci kez şikayetimi dile getirdim fakat şoförden aldığım cevap "fazla uğraşmayın olduğu kadar yapabilcek bir şey yok. " şeklindeydi. Boş koltuklar olmasına rağmen kimse koltuk değiştirmemi önermedi. 12 saat boyunca üşüyerek yolculuk yapmak zorunda kaldım. Molalarda yazahanelerden polar tarzı bir şeyler temin edebilmeleri için öneride bulundum ancak hiç birşey yapılmadı. (Yarım saat yolculuk yapıp yarım saat mola yapmak ve yolculuk saatini uzatmak ise ayrı bir şikayet konusu ayrı bir rezalet.)