Pamukkale Turizm Hatalı Bilet Kesilmesi...

Fatma B. |

Ankara gişesinden dün aldığım bileti yarın için aldığımı söylememe rağmen gişe görevlisinin 02.05.2016 tarihi için bilet kesmiş olduğunu acelem olduğu için fark etmeden imzalamış bulundum. Bugün otobüsüme binmek için geldiğimde yapılan hatayı fark ettim ve yetkililere bildirmeme rağmen biletimin yandığını bu otobüse tekrar bilet almam gerektiğini söylediler. Pamukkale Turizm'in daimi müşterisi olduğumu söyledim ancak hiçbir şekilde yardımcı olmadıkları gibi otobüste boş koltuk olmasına rağmen bileti değiştirmediler müşteri hizmetlerini aradığımda ise, biz imzayı bu durumlar için alıyoruz baksaydınız, imzalamasaydınız mealinde bir cevap aldım. Tekrar Pamukkale Turizm'den bilet almadım eğer bu hata telafi edilmezse bir daha da almayacağım.

Etiketler :

Bilet Satış Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatma B.
  05 Mayıs
  19:47

  hiçbir çözüm bulunmadı, ücretim iade edilmedi, yine inceleseydiniz mealinde bir cevap verilerek görüsmehi sonlandırdılar. Mağduriyetim giderilmedigi gibi bununla ilgili bir caba da verilmedi.

 • Fatma B.
  05 Mayıs
  19:43

  şikayetim cözüme kavusturulmadığı gibi, hiç bir şey yapamayız sekinde yeni bir şey söyleniyormuş gibi güya bilgi verildi. Usulen yapılan bir aramadan öteye gecilemediği gibi magduriyetim kesinlikle giderilmedi

 • 05 Mayıs
  11:18

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı