Burcu G. Teşekkür Mesajı

Sorun çözülmüştür, teşekkürler.

Pamukkale Turizm Halkla İlişkiler Birimi!

Burcu G. |

Firmanızın kara yolu ulaşımında müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olduğunu düşündüğüm için sıklıkla tercih ediyorum. Az önce iptal ettiğim (iptal tarihleri 23, 24 Ekim ve 07 Kasım) üç biletin hesabıma aktarılmaması ile ilgili biriminiz personeli E*** bey ile görüştüm. Sorunumu çözemedim.

Biletlerin iadesi halen gerçekleşmedi. Kendisi bana iptallerin 30 gün sonra gerçekleşeceğini belirtti; ancak iptal sırasında bana 30 gün içinde iade edileceği söylenmişti. Hem sorunumu çözemedim, hem de ukala bir tavırla karşılaştım. Kanımca halkla ilişkiler birimi bir işletmenin sorun çözen birimidir, sorunu arttıran ve müşteri memnuniyetsizliğine neden olan birimi değil.

Etiketler :

Değişim / İptal Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu G.
  27 Şubat
  12:07

  Sorun çözülmüştür, teşekkürler.

 • 15 Kasım
  13:27

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı