Pamukkale Turizm Firmanın Kaptanının Ve Hostun Bilgisizliği Yüzünden Zor Durumda Kalma!

Asu Aylin A. |

34 fg 61** plakalı no'lu Pamukkale aracı bugün saat 21 aracı ile Bursa'ya seyahat ettim. Yolda host arkadaşa Bursa terminalden Görükle'ye servislerinin olup olmadığını sordum. Susurluk mola sonrası bana Görükle'ye yakın otobanda yolda indireceklerini ve buradan servis geçtiğini yarım saatte bir servis olduğunu söyledi.

O noktaya geldiğimizde de haber verdi. Sabah saat 4:45 ti... Ben yine emin olmak için tekrar sordum emin misiniz diye evet geçiş yok dedi. İndim yarım saat geçti sabah kör karanlık geçen bir servis yok. Sonra başka bir Pamukkale otobüsü durunca onlara sordum öyle bir servis yok... Belediye ya da halk otobüsleride bu saat çalışmaz dediler! Lütfen bu ülkede sokakta bir kadın.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  16:34

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı