Pamukkale Turizm Ezdiği Bavulumuzu Tazmin Etmiyor!

Begüm İ. |

26.07.14 - 9:15 İstanbul - Marmaris seferi ile yola çıktık. 19 Saatte Marmaris'e vardık, otobüs bozuldu 2 saat yolda kaldık, bu kadar mağduriyet yetmezmiş gibi Marmaris otogarında bavulum ben 'Bagaj Biletimi göstermeden indirildi ve otobüs manevra esnasında bavulumun üzerinden geçerek parçaladı. Pamukkale Turizm'e durumu bildirdik 2 hafta sonunda anca yanıt geldi ve normal kalitede orta boy bir bavulun fiyatları 150-200 TL arasında değişirken sadaka verir gibi 75 TL ödeyeceklerini kabul etmiyorsak yasal hakkımızı kullanabileceğimizi belirttiler.

Bu durumun acil olarak yüksek mertebelere iletilmesini ve durumun çözülmesini rica ediyorum. Aksi takdir de yasal haklarımı kullanacağım.

Etiketler :

Personel Davranışı Kayıp / Hasarlı Bagaj Tazmin Kayıp / Hasarlı Bagaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ağustos
  15:05

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı