Pamukkale Turizm Doğru Söylemeyen Müşteri Hizmetleri!

Göksel K. |

4.8.14 tarihinde saat 14:00 Denizli'den Muğla'ya gitmek için bilet aldım. Otobüs yol üzerinden alması gerekirken önümden durmadan geçti, 0850'li hattı aradığımda bana 1: "o otobüs sizin bineceğiniz değil sizin ki 5 dakikaya oraya gelecek" denildi. Halbuki altımızda arabayla otobüsü kolayca yakalayabilirdik.

Bir sonraki otobüs saat 16:30'da idi. İkinci kez aradığımda başka birisi bana 2: " otobüs size bakmış kimse olmayınca yola çıktı" dedi. Benzinlikte kamera var yalan söylemeyin kayıtları alıp şikayet edeceğim deyince telefon kapandı!

Sağ olsun Denizli Acıpayam şubesindeki kadın ilgilendi de sorunumu çözdü. 0850'li hattı hiçbir işe yaramaz bir zihniyetle çalışıyor...

Etiketler :

Durak Yerleri ve Bekleme Süresi Personel Davranışı Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ağustos
  16:24

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı