Pamukkale Turizm Denizli Garajına Girmeden Devam Etmiş!

Hamza B. |

20 eylülde(06 N** Aracınızla) 21. 45 Milas-Denizli olmak üzere yola çıktım servisiniz her zamanki gibi güzeldi memnundum okuduğum üniversitede reklamcılık derslerinde bolca savunurdum turizminizi fakat bu sefer beni gerçekten mağdur bıraktınız. Yorgun olduğumdan otobüsünüzde uyuya kalmışım. Aracınız bırakın beni uyandırmayı Denizli garajına bile girmeyerek yoluna dümdüz devam etmiş.

Uyandığımda muavine durumu bildirdim. Afyon'da duracaklarını bana yardımcı olacaklarını söylediler fakat hiçbir şekilde bir yardım göremedim. Kendim bilet alarak geriye döndüm otobüste uyumak suçsa tekrar yapmam fakat haklıysam mağduriyetimin giderilmesini ve gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Durak Yerleri ve Bekleme Süresi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  14:07

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı