Pamukkale Turizm Çalıntı Eşya!

Volkan B. |

13:00 Bursa - Çorlu istikametli olarak yolcusu olduğum Pamukkale Turizm otobüsünde oturduğu 30 numaralı korktu uyurken cebimden düşen Sony Eurasia marka kulaklık çalındı. Yanındaki yolcu arkadaşın dediğini göre Dudullu'da yolcu alımı esnasında Pamukkale Turizm ile birlikte çalışan Anadolu Grubu çalışanlarından birisi yiyecek yüklemesi yaparken aldı ve sonrasında kulaklık kayıplara karıştı. Kameraya da sahip olan otobüste kaybolan kulaklığın tarafıma ulaştırılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kayıp / Hasarlı Bagaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan B.
  24 Ağustos
  13:46

  d

 • Volkan B.
  24 Ağustos
  13:46

  Tarafıma yapılan bildirimde araçta kamera olmadığı belirtildi. Yolculuk sırasında görüştüğüm pamukkale personelleri ise araçta kamera olduğu bilgisini vermişti.

  Sonuç olarak serviste uyurken dikkatli olunması gerekiyor. Yerinizde otururken düşen eşyanın çalınması durumunda sonuç alınamadığını gözlemlemiş oldum. Teşekkürler.

 • 21 Ağustos
  17:03

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı