Pamukkale Turizm Bozuk Koltuk Yüzünden Mağdur Olduk!

Ahmet K. |

17.09.2016 tarihli saat 22.00 Bodrum-İstanbul seferini yapan otobüste çok önceden on sıralardan satın almış olduğumuz iki kişilik (11-12 no'lu) koltuklardan birinin koltuk arkası bozuktu. Yaslanma durumunda çok geriye kayması nedeniyle, arkamızdaki yolcunun koltuktan şikayeti nedeniyle, bizi otobüsün en arkasındaki boş koltuklara aktardılar. Haftalar öncesinden ve erken davranarak aldığımız biletin, şirketin bu sorumsuzluğu yüzünden hiçe sayılması ve yolculuğu, "son derece eski olan otobüsün" en arka son sırasında, çok fazlaca sarsılarak adeta at arabasında gider gibi yapmak durumunda kalmamızı unutmayacağız. Otobüsün şoförü ve muavin dahil herkesin sorumsuz ve ilgisiz ve kaba tavrı da ayrıca saygısızcaydı. Bu şirketi asla kimseye tavsiye etmeyiz. Bunu herkes bilmeli çünkü böyle bir olumsuzluğu şimdiye kadar hiçbir otobüs şirketinde ben de eşim de yaşamadık.

Etiketler :

Araç Konfor

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Eylül
  14:25

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı