03 Ağustos 2015

Pamukkale Turizm Borum - Ankara Sefer Sorunu.

Ankara'dan gitmek istediğimiz koltukları seçerek aldığımız Bodrum - Ankara Pamukkale Turizm otobüsünün Bodrum'da başka bir otobüsle değiştirildiğini ve seçtiğimiz yerlerin o otobüste farklı yer olduğunu söyleyerek hiç istemediğimiz bir yerde kötü bir yolculuk yapmak zorunda kaldık.

Hiç kimseye derdinizi anlatamıyorsunuz, yüksek sezon, otobüsünüz bu, yerinizde burası diyecek bir şey yok. Bilet satın alırken hem otobüsü gösterip hem de koltuk seçin derken müşteriyi saf yerine koyuyorsunuz böyle bir uygulamadan dolayı sizi şiddetle kınıyorum. Bir daha Pamukkale Turizm ile asla seyahat etmeyi düşünmüyorum.

Semra 49 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi11 Ağustos 2015

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön