Pamukkale Turizm Bir Ay Oldu Hala Para İadesi Yapmadı.

Ufuk D. |

30/04/2015 tarihinde banka kartı ile Pamukkale web sitesinden 22.07.2015 15.30 İzmir Didim bileti aldım ve daha sonra çağrı merkezini aradım temsilci durumu anlattım bileti iptal ettirdim. 30 gün oldu hala kartıma para iade yapılmadı info@pamukkale.com.tr 'ye email gönderdim dönüş yapmadılar.

29 TL için bir ay bekletiyorlar 30 gün içinde iade yapılacak diyor tam 1 ay dolduğu halde iade yapılmıyor, bu kadar sorumsuz firma görmedim acil olarak hemen paramı iade edin bir daha sizden bilet almayacağım, bu son alışverişim oldu.

Etiketler :

Değişim / İptal Ücret İade Bilet İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ufuk D.
  03 Haziran
  16:43

  27 gün bekledikten sonra zeynep hanım beni aradı önce karta iade sürecinin daha fazla uzacağını 30 günüde geçebilir gibi bilgi verdi ve bana acentadan para iadesini alacağımı söyledi dün işim olduğu için gidemedim bugün parayı aldım madem acentadan iade edebiliyorsunuz neden 27 gün beklettiniz daha önceden de alabilirdim şikayetvar sayesinden paramı aldım teşekkürler şikayetvar

 • 03 Haziran
  15:29

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı

 • Ufuk D.
  02 Haziran
  09:43

  Temsilci beni aradı cuma gününe kadar belki iade edilmez gibi saçma cevaplar verdi beni sinirlendirdi 5 Haziran\'a kadar para iadesi yapılmazsa yasal işlemleri başlatacağım bir daha bu firmadan bilet almıyacağım