Pamukkale Turizm Bilgilendirme Yapılmaksızın Bekletme!

Yusuf K. |

Bugün 20:30'da İstanbul'dan hareketle Çorlu'ya gitmek için bilet aldım. Normalde sürekli bu güzergahta bu firma ile seyahat ediyor (dum). Son zamanlarda sürekli rötar yapıyor ve açıklama trafik... Trafik her zaman olur peki ya senin buna operasyonel yanıtın nedir? Bugün oruçlu oruçlu birçok kişi otobüsü beklerken mağdur oldu. Açıklama yapılmadı hatta geldi geliyor diye yanıltıcı beyanlarda bulunuldu. Ortada yetkili yok, sorumluluk alan yok, sorulara cevap yok. Operasyon yönetimi sıfır. Tam 70 dakika gecikti ve önemli bir görüşmemden mahrum kaldım. Bunun hesabını kim verecek? Firma olarak benim için geçerliliğinizi yitirdiniz. Biraz dürüst okun, bilgilendirin. Yazık...

Etiketler :

Sefer Rötar Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Temmuz
  16:12

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı