Pamukkale Turizm Biletsiz Yolcu!

Cem A. |

19 Nisan 2016 günü İzmir Gaziemir yazıhanesine saat 23:20 gibi geldim. Yazıhane görevlisi sistemi kapattığını söyledi, ben de kendisine askeri personel olduğumu ağrı Doğubeyazıt'tan geldiğimi eşimin ve kızımın yanına gideceğimi söyleyip servis ile otogar gideyim biletimi oradan alayım diye teklifte bulundum.

Kendileri de bana bunun mümkün olmayacağını biletsiz yolcu alamayız dediler. Biletimi internetten almam gerektiğini söylediler. Bir şekilde biletimi aldım. Pamukkale firması olarak askeri personele %15 indirim yapıyorsunuz ve ayrıca boy boy afiş yapıp şehit ve Gazi ailelerine %50 indirim diye bağırıyorsun, bu mudur sizin bizlere minnettarlığınız? İnanın başka seçeneğim olsa sizin bu firmanızı asla kullanmam..

Etiketler :

Bilet Satış Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  11:30

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı