Pamukkale Turizm Biletim Yanmış!

Sercan E. |

Ankara'dan 14.30'da kalkacak olan otobüs için saatinde Aşti'de bulundum.14.32'de perona geldim ki otobüs kalkmış.Yetkililerle görüştüm ve bana hiç bir şekilde yardımcı olunmadı.Ben pek çok kez dakikalarca otobüsümün kalkmasını beklemeyi tecrübe etmişken ve bununla ilgili bir şikayette bulunmamışken, yalnızca iki dakika geçirdiğim için otobüs beni beklememiş ve perondan ayrılmış.Ben otobüs belki de Aşti'den ayrılmamışken biletimi açığa almayı rica ettim fakat aldığım kampanyalı fiyatın bile üzerinden bilet satmaya çalıştılar.

Bundan sonra duyacağım göreceğim -bir dakikalık olsa bile- gecikmelerin şikayetini yapmaktan çekinmeyeceğim. Tercihlerimde hep ilk sırada olan Pamukkale şaşırttı.

Etiketler :

Bilet İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sercan E.
  23 Mart
  01:54

  Evet bilgi aktarıldı. Aynı şekilde anlayıştan uzak bir tarz kullanıldı. Halden anlamak durumundan çok uzakta bir firma anlayışı ile karşı karşıyayım. Bir şirket nasıl olur da hatasının arkasında bu kadar fazla durur görmüş oldum. Teşekkürler Pamukkale, yolculuklarımda sizi kullanmaya devam edeceğim, acaba her seferinde peronlarınızı tam saatinde(2 dakika bile geçmeden) mi terkediyorsunuz, bunu da yaşayarak görmüş olacağım.

 • 22 Mart
  10:03

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı