20 Mart 2013

Pamukkale Turizm Biletim Yanmış!

Ankara'dan 14.30'da kalkacak olan otobüs için saatinde Aşti'de bulundum.14.32'de perona geldim ki otobüs kalkmış.Yetkililerle görüştüm ve bana hiç bir şekilde yardımcı olunmadı.Ben pek çok kez dakikalarca otobüsümün kalkmasını beklemeyi tecrübe etmişken ve bununla ilgili bir şikayette bulunmamışken, yalnızca iki dakika geçirdiğim için otobüs beni beklememiş ve perondan ayrılmış.Ben otobüs belki de Aşti'den ayrılmamışken biletimi açığa almayı rica ettim fakat aldığım kampanyalı fiyatın bile üzerinden bilet satmaya çalıştılar.

Bundan sonra duyacağım göreceğim -bir dakikalık olsa bile- gecikmelerin şikayetini yapmaktan çekinmeyeceğim. Tercihlerimde hep ilk sırada olan Pamukkale şaşırttı.

Sercan 69 Okunma

Cevaplar

  • Sercan 23 Mart 2013

    Evet bilgi aktarıldı. Aynı şekilde anlayıştan uzak bir tarz kullanıldı. Halden anlamak durumundan çok uzakta bir firma anlayışı ile karşı karşıyayım. Bir şirket nasıl olur da hatasının arkasında bu kadar fazla durur görmüş oldum. Teşekkürler Pamukkale, yolculuklarımda sizi kullanmaya devam edeceğim, acaba her seferinde peronlarınızı tam saatinde(2 dakika bile geçmeden) mi terkediyorsunuz, bunu da yaşayarak görmüş olacağım.

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi22 Mart 2013

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön