Pamukkale Turizm Bilet Satış Sorunu!

İsmail V. |

10 Ekim 2015 günü Bursa'dan İstanbul'a gitmek üzere firmanızdan 14:30 otobüsüne bilet aldım. Beni Bursa otogardan yanlış otobüse bindirdikleri yetmezmiş gibi yolda giderken tabelaları kontrol etmediğim için suçlu ben oldum. Çözüm üretmek yerine saatlerce bekletildim. Sonra geldiğim o kadar yolu tekrar geri gittim ve bunun suçlusu ben oldum.

Yanlış otobüse bindirmeleri, otobüslerde yolcu sayımı ve bilet kontrolü yapılmaması, vardiya amirlerinin ve müşteri hizmetlerinin çözüm üretememeleri değil, benim otobüste giderken tabelaları kontrol etmemem yanlış yöne gittiğimi anlamamam suçmuş. Yani bunca olan şeyden sonra özür dilenmesi yerine suçlu ilan edilmek ilk defa yaşadığım bir şey.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ekim
  16:39

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı