11 Ağustos 2016

Pamukkale Turizm Bilet Mağduriyeti.

Pamukkale ile yapacağım seyahat için aldığım bilette ineceğim yer özellikle belirtilmiş sisteme not düşürülmüştür. Seyahat edeceğim gün teyit ve servis için aradığımda Pamukkale'nin belirtilen bilet saatinde ki seferinin bineceğim güzergahtan yolcu alamayacağını ve müşteri temsilcisinin benim yanlış iddia ettiğimi bütün çalışanlarının bu konuda bilgi sahibi olduğunu söyleyerek beni yalancı konumuna düşürdüğünü daha sonra sistemden kontrol edilip sisteme not düşürüldüğünü görmüştür.

Bunun akabinde ben bir çözüm bulunmasını istediğimde suç kendilerinde değilmişcesine inisiyatif kullanıp bileti ertesi güne erteleyebileceklerini ifade etmişlerdir. Konu ile ilgili şikayetimi iletmeme rağmen hiçbir ilgi alaka göstermemişlerdir. Yıllardır güvenle seyahat ettiğim bu firmada yaşanan bu sorun için ve sorun karşısında takındıkları tavır sebebi ile ilgili firmadan ve çalışanlarından şikayetçiyim.

Hülya 359 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi23 Ağustos 2016

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön