Pamukkale Turizm Bilet Mağduriyeti.

Hülya Ö. |

Pamukkale ile yapacağım seyahat için aldığım bilette ineceğim yer özellikle belirtilmiş sisteme not düşürülmüştür. Seyahat edeceğim gün teyit ve servis için aradığımda Pamukkale'nin belirtilen bilet saatinde ki seferinin bineceğim güzergahtan yolcu alamayacağını ve müşteri temsilcisinin benim yanlış iddia ettiğimi bütün çalışanlarının bu konuda bilgi sahibi olduğunu söyleyerek beni yalancı konumuna düşürdüğünü daha sonra sistemden kontrol edilip sisteme not düşürüldüğünü görmüştür.

Bunun akabinde ben bir çözüm bulunmasını istediğimde suç kendilerinde değilmişcesine inisiyatif kullanıp bileti ertesi güne erteleyebileceklerini ifade etmişlerdir. Konu ile ilgili şikayetimi iletmeme rağmen hiçbir ilgi alaka göstermemişlerdir. Yıllardır güvenle seyahat ettiğim bu firmada yaşanan bu sorun için ve sorun karşısında takındıkları tavır sebebi ile ilgili firmadan ve çalışanlarından şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ağustos
  20:03

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı