Pamukkale Turizm Bilet İadesinin Gecikmesi!

Muhammed Emin A. |

19 temmuz (gidiş) 20 temmuz (dönüş) Denizli Ankara biletlerimi iptal ettirmiştim. Ancak Pamukkale Turizm iade işlemini 5 iş günü içinde yapması gerekirken 10 ağustosa kadar yapmadı. Bu nedenle bende kullanmadığım biletim parasını ekstrem 10 ağustosta kesildiği için ödemek zorunda kaldım. (36 artı 41 yaklaşık) Bu durumu önceden öngörerek çağrı merkezini 3 defa aradım her defasında iade edilecek vs. denildi.

Ekstre kesim tarihine yetiştirilmesini istedim ancak yapılmadı. Nihayet 12 ağustosta yatırmışlar. Ama nafile ben KK ekstremde gözüktüğü için ödemeyi yaptım, gelecek ay düşülecek. PK turizmin 3 defa aramama rağmen iade işlemimi 22 günde yapmasından şikayetçiyim.

Etiketler :

Değişim / İptal Ücret İade Bilet İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammed Emin A.
  02 Ocak
  11:59

  görüştüm mh ile

 • 02 Eylül
  15:03

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı