Pamukkale Turizm Bagaj Kayboldu!

Pinar D. |

22.09.2016 tarihinde, Afyon'dan Kdz. Ereğli'ye giden anneme, indiği Kdz. Ereğli terminalinde yanlış bagaj verildi. Durumu fark eden annem hemen terminale bildirdi. Annem 67 yasında şeker ve tansiyon hastası bir insan. Bu tip hatalar elbette yapılabilir fakat hataların telafi edilmesi gerekmez mi? Şeker ve tansiyon aleti de kaybolan bavulda idi. Kdz Ereğli terminalindeki yetkililer, valizin bulunması için Zonguldak'a devam eden otobüsü aradıklarını ve valizin orada olmadığını söylüyorlar. Halbuki valiz o otobüste çıkıyor. Hatalı bagajı alan kişiye akşam ulaşıldığı için valizin akşam 19.30 aracına verileceği ve annemin yanlış bagajı getirip doğru bagajı, terminale kendisi! Gelerek teslim alması gerektiği söyleniyor. Annem hem sabah hem akşam iki kere terminale gidip bagajının peşinde koşturmak zorunda bırakılıyor. Üstelik 19:30 değil 20:30 aracıyla gelen valizi beklemek zorunda bırakılıyor.

Etiketler :

Kayıp / Hasarlı Bagaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ekim
  16:36

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı