20 Ocak 2014

Pamukkale Turizm Aynı Bileti Farklı Kişilere Satmış!

Pamukkale Turizm'in 17.01.2014 tarihinde elimde bulunan Bursa-İstanbul 14:30 seferli 2 adet bileti, oraya erken vardığım için boş yer var ise saat 14:00'a aldırmak içi yazıhaneye gittim. Kendileri bana 2 adet biletin olduğunu ve geriye alınabileceğini söylediler. Bende mutlulukla peronuma gittim ve otobüsüme bindim.

Ancak Gemlik terminaline geldiğimizde olan oldu ve aynı biletin başkalarında da olduğunu gördük. Orada bizim gibi bir kaç kişi daha vardı. Oradaki görevli bize sert bir şekilde inmemizi söyledi.
Neyse sıkıntı çıkarmadık indik. Bize 14:30'daki otobüsle gideceğimiz söylenmesine rağmen 15:30'a kadar yer yok diye bekletildik. Bütün yolculuklarımı yaptığım bu firma gerçekten güvenimi sarstı. Gereği yapılmalıdır.

Emre 116 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmıştır. Bununla birlikte gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılması iletişim bilgilerinden ulaşılamaması nedeni ile mümkün olamamaktadır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön