Pamukkale Turizm Anneler Günü Sonrası Anneme Çektirdikleriniz!

Sinan A. |

18.05.2016 tarihinde sabah saat 09:00 otobüsüyle yola çıkan annem ilk dinlenme mola yerinde bırakılıp gidiliyor başka bir bayan ile birlikte bırakılıyor daha sonra başka bir Pamukkale otobüsü alıyor Bursa'ya kadar götüreceğini söylüyor diğer otobüse ulaşılıyor telefonla araç koltuğunda kalan çanta gözlük mont ve bagajlar Bursa terminale bırakılacağı söyleniyor. Bursa'ya varıldığında montu çantası yerlerde çantada kırılan reçeller kavanozlar bu ne fiyaskodur arkadaşlar insan taşıyorsunuz hayvan değil insan nasıl bırakılıp gidilir ya o insana orada kötü bir şey olsaydı? malzemeler nasıl atılır şekilde bırakılır? Bursa şubenize anneme yaşattıklarınız için o kadar kızgınım ki size bundan sonra her türlü karalama yapacağım size.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mayıs
  16:22

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı