30 Eylül 2015

Pamukkale Turizm Anlamsız Değişiklikler.

1 hafta önce bilet aldım. 23 numaralı koltuk bomboş otobüste orta kapının önünde olmasını, özellikle tercih ettim, kimseyi rahatsız etmemek adına. Bu sabah otobüs değişmiş otobüse gelene kadar kimse ne aradı ne de sordu. Ben aptal mıyım orta kapının arkasında yer alayım. Tekrar kullanmayacağıma ve kimseyi kullandırtmayacağıma yemin ederim.

İbrahim 192 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi07 Ekim 2015

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

  • İbrahim03 Ekim 2015

    1 Hafta önce bilet aldım. 23 numaralı koltuk bomboş otobüste orta kapının önünde olmasını, özellikle tercih ettim, kimseyi rahatsız etmemek adına. Bu sabah otobüs değişmiş otobüse gelene kadar kimse ne aradı ne de sordu. Ben aptal mıyım orta kapının arkasında yer alayım. Tekrar kullanmayacağıma ve kimseyi kullandırtmayacağıma yemin ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön