Pamukkale Turizm Anlamsız Değişiklikler.

İbrahim A. |

1 hafta önce bilet aldım. 23 numaralı koltuk bomboş otobüste orta kapının önünde olmasını, özellikle tercih ettim, kimseyi rahatsız etmemek adına. Bu sabah otobüs değişmiş otobüse gelene kadar kimse ne aradı ne de sordu. Ben aptal mıyım orta kapının arkasında yer alayım. Tekrar kullanmayacağıma ve kimseyi kullandırtmayacağıma yemin ederim.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ekim
  09:34

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı

 • İbrahim A.
  03 Ekim
  09:33

  1 Hafta önce bilet aldım. 23 numaralı koltuk bomboş otobüste orta kapının önünde olmasını, özellikle tercih ettim, kimseyi rahatsız etmemek adına. Bu sabah otobüs değişmiş otobüse gelene kadar kimse ne aradı ne de sordu. Ben aptal mıyım orta kapının arkasında yer alayım. Tekrar kullanmayacağıma ve kimseyi kullandırtmayacağıma yemin ederim.