09 Eylül 2013

Pamukkale Turizm Almadığım Biletin Parasını Kartımdan Çekti!

29.08.13'te Pamukkale Turizm'in sitesinden online bilet satın aldım. Aldığım bilet 03.09.13 23:59 İzmir-Antalya istikametindeki araçtı. Bilet almaya çalışırken önce 1 nolu boş gözüken koltuğu almak istedim. Satın alma bilgilerini girdikten sonra onay tuşuna bastığımda o koltuğun alınamayacağına dair bir uyarı çıktı, ben de 17 nolu koltuğu satın aldım. Aldığım 17 nolu koltuk 55 TL alamadığım 1 nolu koltuk ise 48 TL imiş. Bu ay kredi kartı ekstreme baktığımda hem 55 TL lik hem de 48 TL lik iki bilet satın almış gözüküyordum.

Çağrı merkezine durumu bildirdiğimde kendilerinde onayın gözüktüğünü iki bileti de aldığımı para iadesi yapmayacaklarını söylediler ve almadığım biletin parasını ödettiler.

Gökçe 96 Okunma

Cevaplar

  • Gökçe14 Eylül 2013

    Tarafımla görüşüldü, kendi sistemlerinde 1 nolu koltuğun satışına da onay verildiğini dolayısıyla bileti kendi isteğimle almış olduğum şeklindeki görünümden dolayı para iadesi yapamayacaklarını belirttiler, bana gidiş dönüş belirttiğim bir istikamette indirim yapabileceklerini söylediler, konuyla ilgili sanırım 4-5 kez aradılar, ben bileti alırken bana onay vermeyip onlarda onay verilmiş gözüktüğünden yapabilecekleri bir şey olmadığını belirttiler konunun daha fazla uzamaması için indirim tekliflerini (zaten internette de aynı indirim oranı bir kaç gün önceden bilet alındığında oluyor) kabul ettim ve konu bu şekilde çözümlendi.

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön