Pamukkale Turizm Açlığa ve Susuzluğa Mahkum Ettiler!

Mustafa U. |

Otobüse bindiğimiz saat olan 14.50'den Ankara'ya vardığımız saat 20.00'ye kadar ne mola verildi ve ne de otobüs içinde bir ikram yapıldı. Tam anlamıyla otobüs içinde açlığa ve susuzluğa mahkum edildik fakat, host (M.. c..) ve şoför keklerini afiyetle yiyip üzerine kahvelerini bir güzel içtiler. O da yetmedi yoldan geçen simitçiyi de durdurup, kurumsal kimliğe hiç de yakışmayan bir biçimde bir de simit partisi yaptılar ve yine kahvelerini afiyetle içtiler. Host, gelen şikâyetlere adeta bir kabadayı edasıyla cevap veriyordu. Ben Pamukkale firmasını uzun zamandır kullanıyorum
ama bu durumu çok yadırgadım. Tahminim, bu arkadaşlar firmadan aldıkları talimatla ikram servisi yapmıyorlar ve bu şekilde kaba davranıyorlar.

Etiketler :

İkram Servis Hizmeti Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Temmuz
  15:55

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı