Pamukkale Turizm 14 Temmuz 2016 Yolcu Magduriyeti.

Burak T. |

13 Temmuz Çarşamba akşamı Bodrum-İzmir otobüsü için 14 Temmuz saat 08.00 a Pamukkale Turizm'den bilet satın aldım. Telefon görüşmesi yaptığım görevliye Güllük Kavşağından otobüse biniş gerçekleştireceğimi belirttim ve haliyle o da bana en geç 08.30 da kavşakta olmam gerektiğini belirtti. Tam olarak saat 08.30 da orada olmama rağmen herhangi bir otobüs geçmedi (yakın arkadaşlarım bilir, babam ameliyat olacağı için İzmir'e dönüş gerçekleştiriyorum). Sonrasın da şubeyi aramama rağmen, şubeden konuyla ilgili herhangi bir işleme yapamayacaklarını belirttiler. 35 TL karşılığında almış olduğum biletimi, bana söyledikleri gün ve saatte orada olup beni almadıkları halde, herhangi bir telafisi olmadan hiçe saydılar. Ve bana 09.30 da ki otobüse bilet almamam halinde yardımcı olamayacaklarını söylediler.

Etiketler :

Bilet Satış Değişim / İptal Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Temmuz
  15:10

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı