Palmera Makine Çapa Makinesi İstediğim Gibi Çalışmıyor!

İbrahim İbrahim16 Mart 11:12

16,03,2019'da Kırıkkale Polatlar İnşaat  Hırdavat nalburiye boya ve el aletleri sanayi ticaret Limited şirketinden Palmera çapa makinesine aldım. Aldığım ilk gün 300 metre karelik bahçe mi çapa makinesi ile çapalamak istedim fakat çapa makinemde problem çıktı. Bahçe mi çapalarken çapa makinesi duraksıyor ve çapalamıyordu.

 Bu durumu aldığım Polatlar firmasını bildirdim sahibi servise götürmemi ve sorunu servisin halletmesini söyledi. Servise durumu anlattım onlar inceleyeceklerini söylediler daha sonra dişlilerde problem olduğunu dişlileri sipariş edip en kısa zamanda yapacaklarını söylediler tam 6 ay bekledim bu arada bahçemle ilgili hiçbir işimi yapamadım.

 Sorunun çözüldüğünü yaptıklarını söylediği servis. Çapa makine mi kullandığımda problemin devam ettiğini çapa makinesinin toprağa çapalarken durduğunu ve toprağı çapalamalamadığını gördüm aldığın firma ve servis bu konuda bana yardımcı olmuyor arkamda durmuyor. Ürünün değişimini ya da paramın iadesini istiyorum Tüketici Hakları'na git gideceğim. Bana bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum.

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 5Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Şahin 25 Haziran 22:59  

  İstediğim gibi çalışmıyor sizin istediğiniz gibi çalışıryor diye satılmıyor. Firma yerli internete iletişim bilgileri var bizle iletişime ne zaman geçtiniz? Ayrıca aynı konuda birkaç tane değişim oldu sonuçta servis karar veriyor değişim için

 • profile-icon Şahin 12 Mayıs 16:58  

  Çapa makinasını değişimi yapıldı polatlar tarafından

  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Şahin 25 Haziran 22:55  

  05326284501 arayın

  profile-icon İbrahim 25 Haziran 18:24  

  Değişim yapılmadığı halde nasıl değişim yapıldı diye yazarsin. Allah tan korkun. Yazık

 • profile-icon Kemal 18 Nisan 20:44  

  Kardeş o kadar neden bekledin Tüketici Hakları'na git. Çapa makinesi araştırıyorum ve bu bilgiler işime yarayacak.

  • 1Destekçi