27 Mayıs 2013
#1819760

Palgaz İlgisiz Kalıyor!

Eski bir Palgaz abonesiyim .Evimi yıkıp yeniden yaptım yıkılırken doğalgaz kutusunu Palgaz bildirerek kaldırttım aboneliğimi iptal etmedim. Binam tamamlandı Gebze Palgaz'a başvurumu uzun bir zaman önce yapmış olmama rağmen ne gelen var nede giden aboneliğim de devam ediyor bir ay önce evime taşınmış olmama rağmen yeni evde 80 öncesi gibi güğümle su ısıtıp banyo yapıyorum. Tüpte yemek yapılıyor Allah'tan yaz ayındayız .


Gebze Palgaz'ın benim bu mağduriyetimi gidermesini en kısa zamanda doğalgaz kutumuzun binamıza geri konup hattımızın açılmasını binada benimle birlikte daha üç abonenin bulunduğunu,hep birlikte Palgaz'ın bizim bu sorunumuzu gidermesini müşteri memnuniyeti olarak talep ediyoruz.

Hasan Hasan 266 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Palgaz Temsilcisi07 Mart 2016

    Sayın Hasan Irmak, 1819760 numaralı başvurunuz işleme alınmıştır. Başvurunuza ait yapılacak araştırma sonucunda tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Anlık bilgi ve yardım alabilmeniz için kurumumuza 262 644 99 40 nolu Çağrı Merkezimizi arayabilir veya [email protected] adresine e-posta ile ulaşabilirsiniz. www.palgaz.com.tr Saygılarımızla PALGAZ DOĞALGAZ DAĞITIM SAN.VE TİC.AŞ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler