17 Ağustos 2015

Palette Yanan Kafa Derim!

Dün Çağlayan Gratis mağazasından aldığım Schwarzkopf Palette Delux (uıl) saç açıcısını kullanmaya kalkıştım. İlk başta hafif yanma vardı ama geçer diye dayanmaya çalıştım ancak saçımı taramaya çalışırken kopan saç anında yıkamama sebep oldu! Bunların hepsi ortalama 5-6 dakika kadar bir süre. Saçlarım korkunç bir hal aldı gece uyudum o şekilde ben sabah karşılaştığım manzara skandal! Saçımın tepesinde bir kısım saç keçe gibi olmuş ve bunun sebebi kafa derim yanmış ve kanıyor soluğu hastanede aldım! Arıyorum telefonlara ulaşılmıyor hemen geri dönüş yapılmazsa hastane raporları ile birlikte dava açıyorum!

Sibel 481 Okunma

Cevaplar

  • Palette Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Sayın Altınsuyu; Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel pek çok tanınmış markası ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 47.000 çalışanı bulunan Henkel, sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz. Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz. Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz.. Sabit hatlardan aranabilecek Ücretsiz Danışma Hatlarımız: Çamaşır ve Ev Bakımı Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 26 28 Güzellik ve Bakım Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 31 02 Yapıştırıcı Teknolojileri Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 63 16 Saygılarımızla, Türk Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş.

  • Sibel15 Ağustos 2015

    Dün Çağlayan Gratis mağazasından aldığım Schwarzkopf Palette Delux (uıl) saç açıcısını kullanmaya kalkıştım. Ilk başta hafif yanma vardı ama geçer diye dayanmaya çalıştım ancak saçımı taramaya çalışırken kopan saç anında yıkamama sebep oldu! Bunların hepsi ortalama 5-6 dakika kadar bir süre. Saçlarım korkunç bir hal aldı gece uyudum o şekilde ben sabah karşılaştığım manzara skandal! Saçımın tepesinde bir kısım saç keçe gibi olmuş ve bunun sebebi kafa derim yanmış ve kanıyor soluğu hastanede aldım! Arıyorum telefonlara ulaşılmıyor hemen geri dönüş yapılmazsa hastane raporları ile birlikte dava açıyorum!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön